Johan Ossian Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Skepp till havs, signerad och daterad J Ossian 1930, olja på duk, 57x97 cm

Krackeleringar

733099

2020-02-05