Alvar Aalto NV45

Alvar Aalto NV45
Alvar Aalto NV45
Alvar Aalto NV45
Alvar Aalto NV45
Alvar Aalto NV45
Alvar Aalto NV45

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALVAR AALTO, karmstolar, 2 st, "NV45", klädda med svart sadelgjord, lackerad stomme, armstöd klädd i konstläder, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, smuts vid armstöden

733103

2020-02-13