Alvar Aalto NV45
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALVAR AALTO, karmstolar, 2 st, "NV45", klädda med svart sadelgjord, lackerad stomme, armstöd klädd i konstläder, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, smuts vid armstöden
733103
2020-02-13