Dörrhandtag

Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag
Dörrhandtag

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÖRRHANDTAG, 18/1900-tal, mässing, trä och metall, längd ca 10 cm

Slitage, fläckar

733121

2020-02-06