Space Copenhagen 1 par barstolar Spine

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPACE COPENHAGEN, barstolar, 1 par, "Spine", för Fredericia, Danmark, svartlackerad stomme, läderklädd sits, sitthöjd ca 68 cm

Smärre slitage, smärre repor

733122

2020-02-13