Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPACE COPENHAGEN, barstolar, 1 par, "Spine", för Fredericia, Danmark, svartlackerad stomme, läderklädd sits, sitthöjd ca 68 cm
Smärre slitage, smärre repor
733122
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här