Poul Henningsen golvlampa
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
POUL HENNINGSEN, golvlampa, "PH 4 1/2-3 1/2", för Louis Poulsen, Danmark, skärmar i opakt glas, stomme i kromad metall, nr 2592, höjd ca 125 cm
Bruksslitage, smärre repor, sladden med smuts
733127
2020-02-14