Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STOP, fajans, Holland, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 19 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar, skador
733145
2020-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner