Stop fajans Holland 1700-tal

Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal
Stop fajans Holland 1700-tal

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

STOP, fajans, Holland, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 19 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar, skador

733145

2020-02-05