Kristallparti bl.a. Orrefors
Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
KRISTALL, 17 dlr, 2 bonbonjärer, 2 skålar, Orrefors bl.a. signerad Berit Johansson, 2 skålar på fot, bl.a. Kosta 56144 Göran Wärff "Prince" samt 11 rutslipade snapsglas, höjder ca 8-21 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma
733162
2020-02-15