Kristallparti bl.a. Orrefors

Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors
Kristallparti bl.a. Orrefors

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

KRISTALL, 17 dlr, 2 bonbonjärer, 2 skålar, Orrefors bl.a. signerad Berit Johansson, 2 skålar på fot, bl.a. Kosta 56144 Göran Wärff "Prince" samt 11 rutslipade snapsglas, höjder ca 8-21 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

733162

2020-02-15