Modelljärnväg Piccolo

Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo
Modelljärnväg Piccolo

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

DELAR TILL MODELLJÄRNVÄG Picoolo, olika märken såsom Roco, Atlas mm, vagnar, räls, figurer mm

Zustandsbeschreibung

slitage, skador kan förekomma

733197

2020-02-09