Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
DELAR TILL MODELLJÄRNVÄG Picoolo, olika märken såsom Roco, Atlas mm, vagnar, räls, figurer mm
Zustandsbeschreibung
slitage, skador kan förekomma
733197
2020-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner