Sven Wejsfelt

Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN WEJSFELT (4) vaser och miniatyrer, stengods, 1980-tal, Gustavsberg, glaserat stengods, signerade Gustavsbergs Studiohand Swen samt daterade, höjd ca 3-13,5 cm

Ytmärken

733218

2020-02-05