Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERHARD HENNING, figurin, Kunglig Dansk, biskviporslin, delvis glaserad, kvinna med spegel, signerad samt daterad 21.7.44, höjd ca 18,5 cm
733221
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här