Gerhard Henning figurin Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD HENNING, figurin, Kunglig Dansk, biskviporslin, delvis glaserad, kvinna med spegel, signerad samt daterad 21.7.44, höjd ca 18,5 cm

733221

2020-02-04