Ejnar Gustav Vianden oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EJNAR GUSTAV VIANDEN (1912-1981): Motiv med par och fiolspelare vid källa, signerad samt daterad 72, olja på duk, ca 119x59 cm
Kuntoraportti
733227
Päivämäärä:
2020-02-08