Ejnar Gustav Vianden oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EJNAR GUSTAV VIANDEN (1912-1981): Motiv med par och fiolspelare vid källa, signerad samt daterad 72, olja på duk, ca 119x59 cm

Kuntoraportti

733227

Päivämäärä:

2020-02-08