Georg Lindström Klaratorget och Stadshuset

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): Klaratorget med Stadshuset i bakgrunden, signerad och daterad Georg Lindström 1962, olja på duk monterad på pannå, 49,5x105 cm

733228

2020-02-13