Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARON JOHANSSON (1860-1936): (6), Italienska motiv, akvareller på papper, signerade och daterade 85, bildmått ca 12x17-27x18 cm
733231
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här