Aron Johansson akvareller

Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller
Aron Johansson akvareller

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARON JOHANSSON (1860-1936): (6), Italienska motiv, akvareller på papper, signerade och daterade 85, bildmått ca 12x17-27x18 cm

733231

2020-02-07