Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
150 EUR
FIGURINER, 6 st, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft, numrerade 3556, 4525, 4526, 4527, 4528, 4532, höjd 16-18 cm.
733235
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här