Royal Copenhagen djur figuriner

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

150 EUR

DJUR FIGURINER, 6 st, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft, numrerade: 422, 511, 1803, 2769, 4705, 47??, höjd 5,5-14 cm.

733249

2020-02-08