Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
150 EUR
DJUR FIGURINER, 6 st, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft, numrerade: 422, 511, 1803, 2769, 4705, 47??, höjd 5,5-14 cm.
733249
2020-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här