Pall furu 1930/40-tal

Pall furu 1930/40-tal
Pall furu 1930/40-tal
Pall furu 1930/40-tal
Pall furu 1930/40-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, Sverige, 1930/40-tal, furu, kryssben samt cirkulär sits, höjd 42,5, diameter 33,5 cm

Smärre slitage på sitsen

733268

2020-02-08