Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-tal,
balusterformat skaft med bladdekor, tredelad sockel med tassfötter, höjd 27 cm.
Åldersrelaterat slitage, polerade
733277
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här