Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, ram i förgyllt trä, krön i förgyllt gips i form av rosett, fasettslipat ovalt spegelglas, ca 65x65 cm

skador

733279

2020-02-03