Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, ram i förgyllt trä, krön i förgyllt gips i form av rosett, fasettslipat ovalt spegelglas, ca 65x65 cm
skador
733279
2020-02-03