Klubbat för:
6 600 SEK
7 500 SEK
ARMBAND, 18 k guld, modifierad pansarlänk, stämplad Auritalia, Vicenza, Italien, längd ca 19,5 cm, vikt 21,4 g
Bruksslitage, 1 por, smärre bucklor
733280
2020-02-06