Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Klubbat för:

6 600 SEK

7 500 SEK

ARMBAND, 18 k guld, modifierad pansarlänk, stämplad Auritalia, Vicenza, Italien, längd ca 19,5 cm, vikt 21,4 g

Bruksslitage, 1 por, smärre bucklor

733280

2020-02-06