Bagatellespel 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BAGATELLE, 1800-talets senare del, Parkins & Gotto, hopfällbart och portabelt spelbord, fodral i mahogny, invändigt klädd i grön filt, kö, kulor, extra filt samt diverse tillbehör medföljer
Nyckel finns
733288
2020-02-04