Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-80): Komposition, signerad med initialer 8/8: Komposition i rött, gult och blått, färgserigrafi på pannå, 67x61, repor och andra smärre skador
733290
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här