Lage Lindell, Komposition

Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition
Lage Lindell, Komposition

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-80): Komposition, signerad med initialer 8/8: Komposition i rött, gult och blått, färgserigrafi på pannå, 67x61, repor och andra smärre skador

733290

2020-03-08