Buddha Asien

Buddha Asien
Buddha Asien
Buddha Asien
Buddha Asien
Buddha Asien
Buddha Asien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, i schatull, Asien, 1900-tal, förgyllt trä, total höjd 19 cm

Slitage, smärre avslag

733308

2020-02-06