Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUDDHA, i schatull, Asien, 1900-tal, förgyllt trä, total höjd 19 cm
Slitage, smärre avslag
733308
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här