Rosenthal Maria björnbär
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, "Maria Björnbär", servis, 73 dlr, porslin, dekor av björnbär, bestående av: 15 mattallrikar, 15 djupa tallrikar, 15 halvtallrikar, 15 assietter,1 soppterrin, 1 kanna, 2 karotter, 4 uppläggningsfat, 4 tillbehörsfat, 1 såsterrin.+
mindre nagg förekommer, smuts smärre slitage
733326
2020-02-13