Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLLBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld med dekor i pastellage, skiva i carraramarmor, höjd ca 70, 90x35 cm
Åldersrelaterad slitage, sprickor, lagningar
733328
2020-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här