Konsollbord med stenskiva

Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva
Konsollbord med stenskiva

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KONSOLLBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld med dekor i pastellage, skiva i carraramarmor, höjd ca 70, 90x35 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterad slitage, sprickor, lagningar

733328

2020-02-15