Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KONSOLLBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld med dekor i pastellage, skiva i carraramarmor, höjd ca 70, 90x35 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterad slitage, sprickor, lagningar
733328
2020-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner