Love Arbén ´´Artur´´ bord SA Möbler Tibro Småland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOVE ARBÉN, ´´Artur´´, bord, SA Möbler Tibro, Småland, 1990-tal, tjock laminatskiva, formgiven 2003 för Lammhults, längd ca 140 cm, bredd 80, höjd 72 cm.

Slitage

733334

2020-02-04