Serveringsvagn Torck

Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, etikettmärkt Torck, stomme i stålrör, med två laminerade skivor, höjd ca 68, 65x43 cm

Bruksslitage, torkade hjulgummin

733340

2020-02-04