Gustaf Wilhelm Palm teckning

Gustaf Wilhelm Palm teckning
Gustaf Wilhelm Palm teckning
Gustaf Wilhelm Palm teckning
Gustaf Wilhelm Palm teckning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): Vy över Hamburg, signerad och daterad GW 1837, bildmått innanför passepartout ca 13,5x21 cm

Zustandsbeschreibung

733348

2020-02-05