Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 227/360, färglitografi, bladmått ca 80x58 cm, oramad

733371

2020-02-04