Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Skål med potatis, signerad och daterad 1977 samt numrerad 27/125, ca 19x26,5 cm

733386

2020-02-10