Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, lila färgat glas, höjd 32 cm.
Insidan smutsig
733402
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här