Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FAT, silver, Emil Oscar Möller, Malmö 1928, oval form, rokokostil, konturerat brätte, längd ca 49,5x34,5 cm, vikt ca 1150 g
Slitage, repor
733410
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här