Fat silver

Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, silver, Emil Oscar Möller, Malmö 1928, oval form, rokokostil, konturerat brätte, längd ca 49,5x34,5 cm, vikt ca 1150 g

Slitage, repor

733410

2020-02-05