Edition Amour Mont Blanc Diamond Starwalker
Klubbat för:
2 800 SEK
3 500 SEK
MONT BLANC, Diamond Starwalker, limited edition inför Mont Blancs 100 års jubileum, fountain pen, keramisk randad kropp, rhodium pläterad, nib 18K, topp med Mont Blanc slipad diamant, limiterad upplaga nr. 1783 av 1906, box original medföljer
Rhodium plätering med repor. Box med slitage. SAV garanterar ej funktionen.
733426
2020-02-09