Edition Amour Armband med gömma 18K
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
ARMBAND MED GÖMMA, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, CH, 1850, ihålig modell, ornerade kopplade länkar, integrerat kistlås med säkerhetsögla, baksidig gömma, längd ca 20 cm, vikt ca 27.1 g, etui original medföljer
Åldersrelaterat slitage.
733429
2020-02-09