Edition Amour Gustaf Möllenborg Stockholm Armring
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
GUSTAF MÖLLENBORG, Stockholm, 1800-tal, 18K, rödguld, stel öppningsbar armring, delvis genombruten dekor, rosenslipade diamanter, emaljerad dekor i mörk blått, integrerat lås med säkerhetskedja, diam ca 60 mm, vikt ca 39.9
Bortfall guld på ett vridet dekorelement. Emaljbortfall. Diamanter med naggar.
733432
2020-02-09