Skrivord Sverige funkis
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, Sverige 1930-tal, funkis,friståenden, fanerat runt om i björk samt kantlister i jakaranda, frnten med låda samt två skåp, bakom dörrarna hyllro och lådor, höjd 76, 132x70 cm
smärre slitage
733443
2020-02-09