Skrivord Sverige funkis

Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis
Skrivord Sverige funkis

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, Sverige 1930-tal, funkis,friståenden, fanerat runt om i björk samt kantlister i jakaranda, frnten med låda samt två skåp, bakom dörrarna hyllro och lådor, höjd 76, 132x70 cm

smärre slitage

733443

2020-02-09