Mössbord 1700-tal

Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal
Mössbord  1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÖSSBORD, rokoko, 1700-tal, låda i sargen, bemålat, höjd 72, 90x58 cm

Bruksslitage, spräckt skiva

733473

2020-02-06