Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
LUISA CECCHERINI, kopia efter Peter Paul Rubens självporträtt från Uffizigalleriet, signerad L Ceccherini Copio, olja på duk, ca 83x59 cm
Tryckmärken och krackeleringar
733481
2020-02-06