Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Jaktscen alperna, olja på pannå, ca 34x45 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
733489
2020-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner