Jaktscen alperna oljemålning

Jaktscen alperna oljemålning
Jaktscen alperna oljemålning
Jaktscen alperna oljemålning
Jaktscen alperna oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Jaktscen alperna, olja på pannå, ca 34x45 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

733489

2020-02-10