Carl Fredrik Reuterswärd Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Non Violence", monogramsignerad CFR, litografi, ca 20x27 cm

733498

2020-02-05