Van Cleef & Arpels damarmbandsur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAN CLEEF & ARPELS, damur, "La Collection", stål, 1980-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 43604, 77060, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 25 mm, etui, certifikat (ostämplat)
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, dekorbricka saknas på bakboett, bruksslitage
733500
2020-02-10