Van Cleef & Arpels damarmbandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAN CLEEF & ARPELS, damur, "La Collection", stål, 1980-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 43604, 77060, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 25 mm, etui, certifikat (ostämplat)

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, dekorbricka saknas på bakboett, bruksslitage

733500

2020-02-10