Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ARMBAND, 14 k tvåfärgat guld, rektanglar med graverade dekordelar av stjärnor, 1900-talets första del, längd 21,5 cm, vikt ca 15,9 g
Bucklor, en dekordel i en rektangel saknas, slitage
733533
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här