Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) (1800-tal), tillskriven: Porträtt föreställande systern Ebba von Koch, olja på duk, ca 42x35 cm
Smärre krackeleringar
733534
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här