Taklampa Gino Sarfatti

Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti
Taklampa Gino Sarfatti

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GINO SARFATTI, taklampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, höj- och sänkbar, stommens höjd ca 62, diameter 70 cm

Slitage, smärre skador vid takkopp

733536

2020-02-08