Kanapé

Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANAPÉ, nyrokoko, 1800-talets slut, klädsel i medaljongmönstrad blå textil, sitthöjd ca 41, längd ca 140 cm, bredd 64 cm

Slitage. Senare klädsel.

733538

2020-02-05